Restauracja & Bar

img3

Restauracja Barcelona odkrywa sekrety kuchni opartej na diecie śródziemnomorskiej, pełnej smaków i aromatów, gdzie menu zmienia się wraz z porami roku. Przy tworzeniu dań sięgamy po naturalne produkty, w dużej mierze pochodzące z naturalnych upraw żuławskich oraz z lokalnego połowu ryb. Świeże zioła, owoce i warzywa, w zależności od pory roku, stanowią podstawę naszej kuchni. A wszystko to w towarzystwie wybornych win hiszpańskich.

 

Smak tradycji „Żuławska Baba”

Restauracja poleca produkty przygotowane w oparciu o tradycyjne receptury kuchni żuławskiej, tj. konfitury, pasztet z kaczki, pierogi…
Wyrób wszystkich naszych produktów opiera się na domowej recepturze oraz naturalnych produktach w dużej mierze pochodzących z upraw żuławskich. Nasze produkty są eleganckie i proste, ponieważ do ich tworzenia wykorzystujemy zaledwie kilka bardzo aromatycznych, lokalnych, świeżych, odpowiednich do pory roku smacznych składników.
Kolejną, wyjątkową zaletą jest to, iż ich produkcja jest ręczna. Nie ma mowy również o żadnych konserwantach!
Tak, więc macie Państwo typowo domowy produkt, którym możecie się delektować.

 

 

Imprezy okolicznościowe

Zorganizujemy dla Państwa przyjecie komunijne, chrzciny, urodziny, rocznicę… Przyjęcia świąteczne, rodzinne, romantyczną kolację… W domowym zaciszu, w Państwa ogrodzie… lub w naszej restauracji.

pensjonat mierzeja pensjonat mierzejapensjonat mierzejapensjonat mierzeja

Projekt rozwoju Barcelony współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżet państwa.